Parafia świętych Hiacynty i Franciszka w Ostródzie
Żywy Różaniec PDF Drukuj


Spotkania wspólnoty odbywają się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 17.00, gdzie omawiane są intencje na dany miesiąc.

Każdy zobowiązany jest do modlitwy różańcowej (swojej tajemnicy) w intencjach, które otrzymuje na kartkach lub poprzez stronę internetową.


 

***********************

 

INTENCJE  RÓŻAŃCOWE  NA KWIECIEŃ 2024 r

 

PAPIESKA  INTENCJA  MISYJNA:

"Aby godność kobiet i ich wartość były szanowane przez wszystkich na świecie, by nikt ich nigdzie nie dyskryminował, jak to niestety dzieje się w różnych częściach świata".

 

INTENCJA  KRAJOWA:

"Aby Boże przykazanie "Nie zabijaj!" dla wszystkich Polaków było ŚWIĘTYM NAKAZEM poszanowania ludzkiego życia od momentu poczęcia".

 

INTENCJA  PARAFIALNA:

"Za kandydatów do bierzmowania, ich najbliższych i świadków, o pogłębienie ich wiary, by odważnie przyznawali się do Chrystusa".

 

INTENCJA  STAŁA

"Za dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii, żyjących i zmarłych".ŚWIĘCI  HIACYNTO  I  FRANCISZKU,  MÓDLCIE  SIĘ  ZA  NAMI!

Błogosławiona Paulino Jaricot (Żariko), módl się za nami!


*************

INTENCJE  RÓŻAŃCOWE  na MAJ  2024 r

PAPIESKA  INTENCJA  MISYJNA:

"Módlmy się, aby zakonnicy - siostry, bracia i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii".


INTENCJA  KRAJOWA:

"Aby Maryja Królowa Polski szczególnie  w pięknym maju upraszała naszej Ojczyźnie i Wszystkim Polakom silną wiarę, mocną nadzieję i prawdziwą miłość".


INTENCJA  PARAFIALNA:

"Za  dzieci  przystępujące  w  maju  do I Komunii św. oraz  przeżywające  rocznicę Kom. św. za  rodziny tych młodych ludzi, aby Jezus Chrystus był dla nich najważniejszy".


INTENCJA  STAŁA:

"Za dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii, żyjących i zmarłych".


ŚWIĘCI  HIACYNTO  I  FRANCISZKU,  MÓDLCIE  SIĘ  ZA  NAMI!

Błogosławiona Paulino Jaricot (Żariko), módl się za nami!